Óvodánk alapítványa a Központi Óvodát Segítő Alapítvány, mely 1998-ban került bejegyzésre, melynek alapítói az akkor óvodába járó kilenc gyermek szüleiből tevődött össze.

Az öttagú kuratóriumot az akkori szülők és az óvodánk képviselője alkotják.

Az alapítvány célja:

- Az óvodába járó gyerekek egészséges életmódra történő hatékony nevelésének, szellemi és testi fejlődésének elősegítése, az ehhez szükséges, mindenkor korszerű tárgyi feltételek biztosítása. Ennek keretében különösen úgy az udvarra, mint a csoportszobákba korszerű, környezetbarát játékok vásárlása, karbantartása.

- Környező világ megismerését elősegítő kirándulások szervezése.

- Kulturális és szabadidős programok támogatása.

- Az óvodától búcsúzó gyermekek megajándékozása.

Alapítványunk 2001-től fogadja az 1%-os adófelajánlásokat, melynek összegéből minden évben a gyerekeknek karácsonyi ajándékot vásárolunk.

Köszönjük az eddigi támogatásokat és reméljük a jövőben is támogatják alapítványunkat!

Fiserné Farkas Csilla

kuratórium elnöke

Alapítvány adatai

Alapítvány neve:                     Központi Óvodát Segítő Alapítvány

Alapítvány székhelye:             7000. Sárbogárd, Mikes köz 3.

Alapítvány adószáma:             18487961-1-07

Számlavezető bankintézet neve:         Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.

Számlaszám:                             10402946-49514852-52511019